WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ...

... i zacznij prawdziwie przeżywać własne życie

Elżbieta Jarosińska

Z iloma z tych stwierdzeń się zgadzasz?

Z

Wiem kim jestem i co mnie określa, ale i tak kieruję się opinią innych o mnie

Z

Żyję z dnia na dzień, bez konkretnego planu na własne życie i to nie daje mi szczęścia

Z

Znam swoje talenty, ale nie bardzo wiem, jak je wykorzystywać w swoim życiu

Z

Żyję zgodnie z własnymi wartościami, ale i tak często doświadczam zagubienia w obecnym świecie

Z

Mam świadomość bogactwa swoich wewnętrznych zasobów, ale nie potrafię z nich korzystać w sytuacjach kryzysowych

Z

Mam przekonanie, że to, co robię, nie do końca mnie rozwija oraz nie daje mi poczucia satysfakcji i zadowolenia

Z

Żyję szybko i w zabieganiu, mając poczucie, że moje prawdziwe życie toczy się gdzieś z boku

Z

Mam pragnienie lepszego poznania siebie, by w konsekwencji podnieść jakość swojego życia

Jeśli co najmniej 3 Twoje odpowiedzi są pozytywne, to…

przyjmij zaproszenie do podróży swojego życia, by odważnie wypłynąć na głębię, zarzucić sieci i wydobyć to, co w Twoim życiu najcenniejsze…

 

 

 

 

Wiesz, że miałam podobnie? Aż do momentu, kiedy zatrzymałam się w tym zabieganym życiu, by sprawdzić kierunek, w którym zmierzałam. Chciałam się przekonać, czy to, co robiłam do tej pory naprawdę mnie rozwijało, dawało poczucie satysfakcji i zadowolenia. Chciałam też sprawdzić, czy w tym zabieganiu nie straciłam z oczu czegoś cennego, co nadawało mojemu życiu sens… sens mojego istnienia.

 

Odważyłam się wyruszyć w podróż w głąb siebie. Uznałam, że tylko wtedy, gdy dobrze poznam siebie, będę mieć szansę prawdziwie przeżywać własne życie. Na bazie własnych obserwacji i doświadczeń, dowiedziałam się, że prawdziwa radość życia nie znajduje się na powierzchni, ale bardzo głęboko. Trzeba po nią sięgnąć aż do głębi siebie samego. Nieznajomość siebie często prowadziła mnie do zagubienia w obecnym świecie, za to lepsze poznanie siebie pozwoliło mi podnieść jakość swojego życia.

 

Zmieniły się bowiem moje wartości i priorytety.

akademiapoznajsiebie.pl
Przyjmij więc zaproszenie do podróży swojego życia, by odważnie wypłynąć na głębię, zarzucić sieci i wydobyć to, co w Twoim życiu najcenniejsze…

Książka „Wypłyń na głębię…”

(standardowa cena 37,90 zł) 

E-book „Wypłyń na głębię…”

(standardowa cena 37,90 zł)

E-book „Wypłyń na głębię…”

(standardowa cena 37,90 zł)

Książka „Wypłyń na głębię…”

(standardowa cena 37,90 zł) 

E-book „Wypłyń na głębię…”

(standardowa cena 37,90 zł)

Opinie czytelników

Tutaj Ty również możesz dodać swoją opinię

Bardzo wartościowa książka. Wszystko o naszym życiu, o przemianie wewnętrznej. Wydaje mi się że najczęściej decydujemy się na zmianę w momencie kiedy mamy kłopoty takie już naprawdę wydawać by się mogło nie do rozwiązania. Przynajmniej w moim przypadku tak jest.

Małgorzata Śliż

„Wypłyń na głębię” to książka napisana prostym, lekkim i bardzo przystępnym językiem, którą bardzo dobrze się czyta, a wręcz pochłania. Choć rozpoczynając lekturę nie wiedziałam do końca czy jej tematyka dotyczy akurat mnie, to jednak szybko przekonałam się, że praktycznie w każdym rozdziale odnajduję treści, które tak bardzo dotyczą mojego życia i moich uczuć. Treści, które nie tylko pomagają zrozumieć, w którym miejscu swojego życia akurat się znajduję, lecz dodatkowo pomagają odkryć, w którym kierunku pragnę zmierzać, dodając przy tym motywacji i chęci do działania. Dla mnie „Wypłyń na głębię” to nie jest książka, którą się przeczyta , odłoży na półkę i o niej zapomni, lecz jest to jedna z tych pozycji, do których będę wracać i których nikomu nie pożyczam.

Katarzyna Ordon

Poruszyła mnie autentyczność książki, mogłam zastanowić się, w jakim kierunku ja sama podążam. Książka inspiruje do zmiany myślenia, działania i najważniejsze życia … Napisana bardzo przystępnym dla czytelnika językiem. Daje kopa i naprawdę pomaga wypłynąć na głębię.

– Katarzyna Bujas

Choć ta książka należy do tych, które można przeczytać jednym tchem, ja czytam ją dość
uważnie. Pewne rozdziały muszą się we mnie przetrawić, bym mogła przejść do kolejnych.
Muszę przyznać, że jest mi z nią dość niewygodnie. Dawno tak dobrej książki nie czytałam, która skłania do refleksji, motywuje do działania i równocześnie daje pokój. Trochę, jak na oceanie tym z okładki. Bo na głębi oceanu, gdy jesteś sam, to tak jak z tą książką. Czytam ją we właściwym dla mnie czasie. Niech się rozprzestrzenia dobre dzieło.

Magda Jedynak

 Nadzieja na to, że zawsze można zacząć „żyć”. Nie ma takiej sytuacji, takiego wydarzenia, żeby czemuś nie służyło. Dzięki treściom zawartym w tej książce ja dokonałam pewnego kroku, który niejako otwiera mi nową drogę życia. Cytat, który mam zawieszony w widocznym miejscu pochodzi z tej książki: „Ludzie najbardziej żałują tego, że nie potrafią
żyć dostatecznie odważnie”.

– Anna Truchan

Książka ciekawa. Odnoszę wrażenie, że autorka chce się rozliczyć z czymś, co było trudne w jej życiu. Pragnie jakby zacząć wypłynąć na inną płaszczyznę swojego życia, a jednocześnie bogatsza w swoje doświadczenia, chce zachęcić czytelnika do życia zgodnego z pragnieniami. Przytacza wiele cytatów, które inspirują do przemyślenia. Pojawia się wątek Boga i wiary, jako umocnienie w trudach i niepokojach

– Alicja Stasielak

„Wypłyń na głębię”… moc słowa! W książce odnalazłam prawdę, pokój i autentyczną troskę o rozwój wewnętrzny – proces, który się nie kończy. Każda chwila, drobny incydent mogą stać się początkiem istotnej i głębokiej zmiany wewnętrznej. Świadome wybory, zgodne z hierarchią wartości sprawiają, że czujemy się wolni, szczęśliwi, spełnieni i otwarci… na życie, ludzi, zmiany, Boga. Jeden wywiad usłyszany w radio dotknie Twoje serce i wyruszysz w podróż życia! Tak jak autorka książki. Dzięki Niej wiem, że muszę codziennie uważnie słuchać głosu serca i nie walczyć z nim swoim rozumem! To wielka przyjemność obcowania z myślami autorki, jej doświadczeniem życiowym i dojrzałą refleksją. Czytając niektóre fragmenty miałam wrażenie, że zapisano mój głos wewnętrzny. W innych miejscach odnalazłam „coś”, co pomogło mi uporządkować swoje myśli. Najciekawsze jednak są te miejsca, w których zadałam sobie pytania i nie umiem jeszcze szczerze na nie odpowiedzieć, albo nie mam odwagi, żeby „drążyć”. 

– Marta Stąporek

Autorka otwarcie dzieli się swoim doświadczeniem. Ukazuje drogę własnej przemiany, wyjścia ze schematów, w których często tkwimy nawet ich nie widząc. Książka motywuje do rozwoju osobistego, do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, do wejścia w głąb samego siebie, ku drugiemu człowiekowi, ku Bogu, aby cieszyć się życiem, każdym dniem, i czuć się człowiekiem spełnionym i szczęśliwym.

– Monika Holewiak

       Bardzo ciekawa pozycja, która        w sposób prosty i ciekawy porusza problemy z życia każdego  z nas i dająca dużo cennych podpowiedzi jak sobie z nimi radzić. To przyjemność dla mnie znać osobiście autorkę tej wspanialej książki.

– Mirosława Czech

W tej książce otrzymałam wiele cennych wskazówek i rad, które pomogły mi spojrzeć na moją codzienność z nadzieją i nową energią 😉 Treści w niej zawarte bardzo motywują do działania          i wprowadzenia zmian w życie. Tak dobrze czyta się zawarte w niej treści. Już wyczekuję drugiej części! Z serdecznymi pozdrowieniami dla autorki i jej lekkiego pióra 🙂

Sylwia Kucia

0 komentarzy